•  
košík je prázdny

Pár slov o nás

Rybárske potreby

O nás

Rybársky portál AkoNaRyby.sk vznikol v roku 2011 z iniciatívy 2 vášnivých rybárov priniesť slovenským užívateľom internetu ucelený prehľad užitočných informácií týkajúcich sa rýb a rybolovu najmä v slovenských podmienkach.
Na našich stránkach nájdete podrobný atlas rýb, lovné miery, denný čas lovu, skvelý prehľad rybárskych revírov a súkromných rybníkov, poučné rybárske videá a zaujímavé články, novinky, vychytávky zo sveta rybolovu.

V roku 2015 sme pre Vás v spolupráci so spoločnosťou Fishing Team s.r.o. otvorili internetový obchod s rybárskymi potrebami. Vďaka tomu sme spojili teóriu i prax rybolovu a prinášame Vám všetko pre úspešné rybárčenie.

Eshop akonaryby.fishinggroup.sk je moderný obchod, pre príjemné a pohodlné online nakupovanie. Nájdete tu rozsiahlu ponuku kvalitných rybárskych potrieb od popredných a najúspešnejších rybárskych značiek. Ponuka rybárskeho vybavenia je logicky usporiadaná do kategórií produktov, ktoré nájdete v ľavom stĺpci webu.

AkoNaRyby.sk je len sprostredkovateľ predaja. Všetky záležitosti týkajúce sa objednávok vybavuje spoločnosť Fishing Team s.r.o.

Ďakujeme, že ste navštívili naše stránky. Dúfame, že tu nájdete čo potrebujete a budete spokojní s nákupom. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Tím AkoNaRyby.sk